Marketing internetowy

marketing internetowy warszawa wołomin kobyłka zielonka ząbki marki

Jaki marketing internetowy wybrać? Jak sprzedawać więcej przez internet? Jak pozycjonować stronę?

Marketing internetowy zwany online marketingiem to dzisiaj już bardzo szerokie pojęcie.
Pomagamy naszym klientom zdecydować, jakie działania marketingowe są dla nich najlepsze i przynoszą im realne zyski.
Wiele agencji interaktywnych próbuje sprzedać jak najwięcej usług od SEM, Pozycjonowanie stron SEO, Facebooka, Google+, Instagram itd.

Jak my pracujmy z naszymi klientami?

Współpraca z zakresie marketingu internetowego wygląda tak:

  1. Rozmawiamy
  2. Testujemy
  3. Analizujemy wyniki wszystkich działań marketingowych
  4. Wybieramy najskuteczniejsze kanały (działania) dostępne w dzisiajszym marketingu internetowym.

Zawsze zaczynamy od rozmowy z klientem, aby dowiedzieć się kto jest jego klientem. Następnie korzystając z naszego doświadczenia proponujemy działania, które naszym zdaniem doprowadzą do pozyskania nowych klientów.  Przystępujemy do uruchomienia jednej lub kilku kampanii marketingowych za niewielką kwotę. My to nazywamy demo kampanii:-) Po określonym czasie lub po wyczerpaniu środków finansowych spotykamy się z klientem, aby omówić wyniki i wybrać najbardziej efektywne działania marketingowe.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na BEZPŁATNE spotkanie ze specjalistą. Działamy głównie w miastach: Warszawa, Ząbki, Zielonka, Marki, Kobyłka, Wołomin, Radzymin.

Zadzwoń i zaczyń być widoczny w internecie dla swoich klientów

tel: 508 135 894

e-mail: kontakt@sysgreat.pl

Kampanie google adwords sem: Warszawa, Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Legionowo, Piaseczno

Kampanie linków sponsorowanych SEM (Google AdWords)

Tworzymy kampanie Google AdWords od wielu lat i wiemy jak efektywnie promować Twoją firmę, usługi i produkty w internecie. Często jednak jest tak, że kampania Google AdWords jest zbyt kosztowna w danej branży. Dzięki nam dowiesz się czy wydatki na ten kanał sprzedaży zwrócą się w postaci nowych klientów.
Skorzystaj z naszego doświadczenia i zacznij być widoczny w internecie.

Pozycjonowanie stron Warszawa SEO

Pozycjonowanie strony internetowej w Google (SEO)

Zacznij pojawiać się wyżej w wyszukiwarce Google i wyprzedź konkurencję. Wybierz z nami słowa kluczowe, które wpisują Twoi klienci i pokaż im się ze swoją ofertę.
Dzisiaj pozycjonowanie strony internetowej, to przede wszystkim, poprawianie samej strony (działania on-site), dlatego przed rozpoczęciem pracy nad pozycjonowaniem należy wykonać audyt SEO strony. Dopiero po dokonaniu zmian na stronie można przystąpić do pracy pozycjonerskiej.

Audyt użyteczności seo strony internetowej

Audyt strony lub sklepu internetowego SEO/UX

Dlaczego moja strona nie zarabia dla mnie pieniędzy? - zastanawiałeś się na tym...
Od lat zajmujemy się prowadzeniem stron i sklepów internetowy. Wiąże się to z ciągłym poprawianiem (optymalizacją) strony internetowej, która powinna zarabiać dla Ciebie pieniądze zdobywając nowych klientów. Aby tak się stało należy zrobić audyt SEO i użyteczności Twojej strony lub sklepu internetowego, który wykaże jakie elementy są do poprawy. Nasz audyt zawiera najważniejsze elementy, które są istotne, aby strona dobrze się pozycjonowała w Google i zarabiała dla Ciebie pieniądze:
audyt SEO pod wyszukiwarkę Google – audyt użyteczności strony dla użytkowników ( web usability ) – poprawności wyświetlania strony zarówno na komputerach, tabletach i telefonach – sprawdzenie i wskazanie jak poprawić szybkość działania strony
– wytyczne, które elementy w sklepie należy zmienić aby zwiększyć konwersję
– wytyczne jakie działania marketingowe należy poprawić lub uruchomić
– wytyczne dotyczące treści na stronie (content marketingu)
- listę błędów na stronie, które utrudniają klientom dokonanie zakupu

marketing lokalny google moja firma pozycjonowanie lokalne warszawa wolomin kobylka zielonka zabki marki

Lokalny marketing firmy w internecie (pozycjonowanie lokalne)

Lokalne pozycjonowanie firmy to najprostszy a zarazem bardzo skuteczny rodzaj marketingu internetowego. Niestety bardzo często zaniedbany przez firmy, które sprzedają lub świadczą usługi właśnie lokalnie. 🙁 Większość lokalnych firm zleca stworzenie strony internetowej mało profesjonalnym firmom lub takim, które tylko zajmują się tworzeniem stron internetowych. Efekt jest taki, że taka nowa strona najcześciej nie ma żadnych szans na zaistnienie w pierwszych pozycjach wyszukiwarki google nawet z frazami lokalnymi. Najcześciej jest pozostawiona sama sobie przez co właściciele firm zamiast czerpać zyski z nowej strony www po kilku latach zlecają stworzenie nowej strony licząc, że coś się poprawi. I tak w kółko. W efekcie jedynymi osobami, które odwiedzają takie strony są ich właściciele. Do nas jak klient zgłasza się w sprawie stworzenia nowej strony zawsze sprawdzamy czy ma to sens. Czy nie lepiej jest dane pieniądze wydać na pozyskanie nowych klientów wykorzystując istniejącą stronę.

jak zwiekszyć sprzedaż na allegro

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą w internecie to zapewne jesteś na Allegro. Pomagamy naszym klientom w zwiększaniu sprzedaży na Allegro. Mamy ogromne doświadczenie w tym kanale sprzedaży. Proponujemy procent od zysków – możliwość rozliczania sprzedaży, którą wypracujemy dla Twojej firmy.
Może chcesz się z nami umówić i kupić dokładny raport co sprzedaje Twoja konkurencja (wartość sprzedaży , co, w jakich cena, w jakich dniach, jaką prowizję płacą allegro i jakich godzinach ich klienci dokonują zakupu).

remarketing internetowy warszawa wolomin kobylka zielonka zabki marki

Remarketing internetowy

Stworzymy remarketing internetowy dla Twojej strony lub sklepu. Jest to ciągle niedoceniana forma reklamy przez mniejsze firmy. Remarketing internetowy polega na wyświetlaniu reklam potencjalnym klientom, który już byli na Twojej stronie, ale ją opuścili. Warto się im przypomnieć i zachęcić ich do powrotu na Twoją stronę poprzez wyświetlanie reklam na innych serwisach i portalach. Remarketing internetowy jest bardzo skuteczną formą marketingu a w dodatku całkiem tanią, ponieważ płacimy tylko w przypadku jak użytkownik kliknie na reklamę.

Zadzwoń i zaczyń być widoczny w internecie dla swoich klientów

tel: 508 135 894

e-mail: kontakt@sysgreat.pl

Marketing internetowy głównie w: Warszawa, Wołomin, Piaseczno, Legionowo, Pruszków, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Łomianki, Konstancin Jeziorna, Wyszków, Nieporęt, Jabłonna, Kobyłka, Wyszków.