Strona główna » Pozycjonowanie stron Piaseczno | Cennik i Oferta

Pozycjonowanie stron Piaseczno

Co to jest pozycjonowanie stron Piaseczno?

Pozycjonowanie stron Piaseczno to nic innego jak pozyskiwanie nowych klientów przez wyszukiwarkę Google. W związku z tym wydaje się to jedno z najważniejszych zadań, jakimi powinien zająć się przedsiębiorca prowadzący działalności na terenie Piaseczna i okolic.
Więcej na temat samego pozycjonowania można przeczytać w Wikipedii.

Pozycjonowanie w Piaseczno

Czy warto pozycjonować stronę w Piasecznie?

Pozycjonowanie w Piasecznie jest wciąż najlepszą formą reklamy dla firm. Przede wszystkim, dlatego, że odpowiada na realne zapytania klientów w dokładnie tym momencie kiedy Ci szukają usług lub produktów. 
Bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem jest oddanie pozycjonowania strony w Piasecznie profesjonalnej Agencji SEO.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego w Piasecznie?

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnym na terenie Piaseczna i okolic. Dzięki temu wiemy, że koszt pozycjonowania w Piasecznie wacha się pomiędzy 400 zł do 2500 zł netto miesięcznie. Tak duża rozbieżność w cenie wynika głównie z tego, że każda branża jest inna. Przede wszystkim istnieje różna konkurencja w każdej branży. Niewątpliwie więcej pracy trzeba włożyć w pozycjonowanie frazy: „kredyty Piaseczno” niż np. „kwiaciarnia Piaseczno” czy „montaż rolet Piaseczno”.

Kontakt w sprawie pozycjonowania w Piasecznie

Jak pozycjonować stronę w Piasecznie?

Po wszystkich aktualizacjach Google w ostatnim czasie można stwierdzić, że najlepsze i długofalowe efekty przynoszą:

 • pisanie wartościowych treści
 • działania on-site (SEO)
 • zdobywanie wartościowych linów zarówno dofollow jak i nofollow
Zdecydowanie te trzy czynniki wpływają na efektywne pozycjonowanie strony www w Piasecznie i okolicy
Pozycjonowanie Piaseczno

Czy pozycjonowanie strony w Piasecznie oznacza zmianę treści na stronie?

Przez ponad 18 lat, jakim zajmujemy się pozycjonowaniem stron, nie zdarzyło nam się, aby strona była dobrze zoptymalizowana pod pozycjonowanie. Wynika to z tego, że firmy zajmujące się tworzeniem stron nie mają wiedzy na temat pozycjonowania stron. Dlatego też, z całą pewnością Twoja strona wymaga copywritingu lub drobnych modyfikacji. W związku z tym nasi specjaliści od pozycjonowania strony w Piasecznie często edytują stronę i dodają nowe treści. Dzięki temu działaniu Google wyżej zacznie wyświetlać Twoją stronę. To z kolei przeniesie się na więcej telefonów i zamówień od Klientów.

Pozycjonowanie Piaseczno tanio

Kontakt w sprawie pozycjonowania w Piasecznie

Pozycjonowanie stron SEO w Piasecznie to nasza specjalność. Po więcej informacji technicznych zapraszamy do zapoznania się ze stroną: https://sysgreat.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych-seo/

Pozycjonujemy strony w Piasecznie i w okolicach takich jak: Józefosław, Julianów, Chylice, Chyliczki, Łoziska, Jastrzębie, Żabieniec, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna, Gołków, Borowiec, Kamionka.

Kontakt w sprawie pozycjonowania w Piasecznie

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dot. pozycjonowania w Piasecznie

Pierwsze efekty pozycjonowania widać już po kilku dniach. Zaraz po tym jak nasza agencja SEO wdroży pierwsze zmiany na stronie z audytu SEO. W przypadku trudnych fraz kluczowych lub silnej konkurencji pozycjonowanie może przynieść efekty dopiero po dwóch, a nawet po czterech miesiącach.

Nasza firma, w przeciwieństwie do wielu Agencji SEO, nie podpisuje umów na okres 12 czy 24 miesięcy. W związku z tym Klient może zrezygnować z pozycjonowania w naszej firmie praktycznie w każdej chwili. Naszym zdaniem taka współpraca jest uczciwa zwłaszcza dla Klienta, ponieważ nie jest „uwiązany” umową, której najczęściej nie rozumie lub nie wie jak sprawdzić wywiązywanie się z niej zleceniobiorcę. Bez wątpienia pozycjonowanie strony musi się opierać o zaufanie i efekty, które Klient widzi co miesiąc. Z uwagi na to nie proponujemy umów na pozycjonowanie na rok czy dwa lata jak to robi większość firm zajmujących się pozycjonowaniem.

Nie wszystkie strony nadają się do pozycjonowania. Niektóre strony www należy zrobić od początku, na platformie WordPress wykorzystując zdjęcia i treści, które są na aktualnej stronie. Nasza agencja SEO bardzo często w ramach usługi pozycjonowania tworzy od podstaw strony internetowe idealnie przygotowane pod wyszukiwarkę Google. Wystarczy, że do nas się zgłosisz i podasz nam swoją stronę internetową, a nasi specjaliści SEO odpowiedzą na pytanie, czy dana strona nadaje się do pozycjonowania i na jakie frazy jest to możliwe.

Z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że efekty są jeszcze bardzo długo widoczne po zakończeniu pozycjonowania przez naszą firmę (przykład poniżej). Należy jednak wiedzieć, że z efektami pozycjonowania po zakończeniu współpracy może być różnie. Wynika to z faktu, że Państwa konkurencja prowadzi swoje działania dalej i z czasem może osiągnąć wyższe pozycje w Google niż strona, która tam już była.

W czasie pandemii, która nasiliła się w marcu 2020 roku, kilku Klientów zrezygnowało z pozycjonowania stron w naszej firmie praktycznie z dnia na dzień. Okazało się jednak, że po prawie dwóch latach nadal są na tych samych wysoki pozycjach. Niesamowitym i najlepszym przykładem jest nasz były klient JU-HU, który nadal jest na 1 pozycji w Google po wpisaniu fraz „Sala zabaw Targówek” czy „Sala zabaw Bródno”.

Pozycjonowanie stron tanioPozycjonowanie stron - efekty

Pozycjonowanie może kosztować od 400 zł do 3000 zł netto miesięcznie. Wszystko zależy od: Państwa budżetu na pozycjonowanie, jak silna jest konkurencja w Państwa branży i mieście (jeśli chcemy się pozycjonować lokalnie). Czasami jest tak, że bardzo niski budżet wystarczy do tego, aby przebić się do TOP 10 w Google. Nasza agencja SEO jest zdania, że lepiej jest zacząć od małego budżetu np. 800 zł netto i sprawdzić, jakie są postępy w pozycjonowaniu po 3 miesiącach. W rezultacie po takim czasie można bardziej precyzyjnie określić, jaki budżet jest odpowiedni.

Agencja SEO nie może zagwarantować pozycji w wynikach wyszukiwania. Wynika to z tego, ze firma pozycjonująca nie ma wpływu na działalność konferencji, działanie strony czy serwerów, na której została osadzona.

Naszym zdaniem pozycjonowanie strony w dłuższej perspektywie czasu jest to najtańsza forma marketingu internetowego. Z pewnością też pozycjonowanie jest najbardziej efektywne, ponieważ ma największy współczynnik konwersji. Innymi słowy, klienci wchodzący na stronę z organicznych wyników wyszukiwania (pozycjonowania) najchętniej dzwonią, piszą maila lub dokonują zakupu. W odróżnieniu od płatnych reklam, gdzie jak wiadomo, zaufanie klientów jest zdecydowanie mniejsze.

Nie można dokładnie wskazać czasu, po jakim strona lub sklep osiągnie oczekiwane pozycję w Google. Zwłaszcza przed rozpoczęciem pozycjonowania stron. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że po 3-5 miesiącach Klient sam widzi efekty pozycjonowania strony. W związku z tym może podjąć decyzję czy kończy pozycjonowanie, czy oczekuje jeszcze większych efektów.

Dobra agencja SEO może uznać, że należy dokonać zmian również w wyglądzie strony. Naszej firmie jeszcze nie zdarzyło się, abyśmy powiedzieli, przed rozpoczęciem pozycjonowania, że „Strona www jest super i nie trzeba na niej nic zmieniać”. Z pewnością w każdej stronie warto coś zmienić, aby efekty pozycjonowanie przyszły szybciej. Zatem wszystko zależy od tego jak jest wykonana strona www lub sklep. Częściej jednak dokonuje się zmian w treściach i ALT do zdjęć. ALT (alternatywne tekst do zdjęcia) są bardzo często pomijane przez firmy zajmujące się tylko tworzeniem stron www.

Jeśli zmiana strony lub sklepu jest przeprowadzona poprawnie i pod okiem agencji SEO to nie. Zdarza się jednak bardzo często, że firmy zajmujące się tworzeniem nowej strony zapominają o przekierowaniach 301 do nowych adresów url na stronie. 

Frazy kluczowe (keywords) to słowa, które wpisują użytkownicy Google, aby coś odnaleźć. Wyróżnić można frazy: krótkie typu „pozycjonowanie stron” lub „long tail” tzw. długi ogon, czyli „pozycjonowanie stron Warszawa tanio”. Bez wątpienia zdecydowanie łatwiej wypozycjonować na dłuższe frazy, ponieważ jest na nie mniejsza konkurencja. Jednak przynosi bardzo dobre efekty.

Na setki, a nawet tysiące fraz kluczowych można pozycjonować jedną stronę lub sklep. Wynika to z tego, że dzisiaj pozycjonowanie strony lub sklepu nie polega na tym, że Agencja SEO robi „coś”, co sprawia, że strona na wyświetla się wysoko na konkretne frazy. Innymi słowy, to Google decyduje, jakie mamy podstrony, z jakimi treściami i na podstawie tego wyświetla wybrane strony. Skuteczne pozycjonowanie to posiadanie wiedzy jak zamieścić te treści, aby Google uznał je za wartościowe. W rezultacie warte pokazaniu Klientom.

Nasza firma nie rozlicza za pozycjonowanie stron w modelu za efekt. Dzięki temu jest możliwość zmiany fraz kluczowych podczas trwającego pozycjonowania strony. Zawsze jednak wymaga to zastanowienia czy nie lepiej jest dodać dodatkowych treści, które zaczną się pozycjonować.

Najczęściej należy zmienić treści, jakie są na stronie lub w sklepie. Wynika to z tego, że bardzo często treści są pisane przez osoby, które nie mają praktycznej wiedzy z zakresu pozycjonowania stron, content marketingu czy copywitingu. W związku z tym nasza firma posiada zaplecze osób, które zajmują się tworzeniem treści na strony www lub jej redagowaniem, aby zawierały np. frazy kluczowe. Bez wątpienia dużą naszą zaletą jest to, że zajmujemy się również prowadzeniem bloga firmowego.

Etap tworzenia nowej strony internetowej jest wręcz idealnym momentem na rozpoczęcie pozycjonowania. W uwagi na to, że nasza firma może przygotować listę bardzo cennych wskazówek firmie, która zajmuje się tworzeniem strony. W rezultacie strona jak już powstanie to Google ją lepiej zaindeksuje na samym początku jej istnienia.

Najczęściej nasze doradztwo obejmuje:

 • Poprawienie nawigacji na stronie
 • Odpowiednie linkowanie wewnątrz strony pomiędzy najważniejszymi kategoriami oferty
 • Poprawne zainstalowanie certyfikatu SSL
 • Poprawienie stron kategorii, produktu
 • Poprawne wdrożenie „breadcrumbs”, czyli okruszków na stronie
 • Sprawdzimy użyteczność strony lub sklepu
 • Zbadamy szybkość działania strony
 • Sprawdzimy poprawność wypełnienia alternatywnych tekstów (ALT) dla zdjęć użytych na stronie.
5/5 - 28 ocen