Marketing sieciowy, Agencja reklamowa

Jesteśmy agencją interaktywną działającą na rynku już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się marketingu sieciowym dla naszych klientów na terenie Warszawy i okolic.

Najcześciej wspieramy naszych klientów w sprzedaży internetowej zarówno poprzez zwiększanie konwersji w ich sklepie internetowym jak i na Allegro.

Marketing internetowy Warszawa, Piaseczno, Legionowo, Pruszków, Zielonka, Ząbki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin

Zarządzanie stronami i sklepami internetowymi

Mamy ogromne doświadczenie w zarządzaniu stronami lub sklepami internetowymi. Oferujemy klientom doradztwo w zakresie prowadzenia sklepu internetowego i skorzystania z naszego doświadczenia, aby odpowiednio planować działania i wydatki na marketing sklepu internetowego, jak również optymalizację tych kosztów.

My uważamy, że każde działanie marketingowe musi przymościć zyski. Spraw, aby Twój biznes e-commerce też taki był.

Audyt strony lub sklepu internetowego

Od lat zajmujemy się prowadzeniem stron i sklepów internetowych. Wiąże się to z ciągłym poprawianiem stron internetowych, które jak przecież wiemy powinny zarabiać dla nas pieniądze. Aby poprawić to, należy sporządzić audyt Twojej strony lub sklepu internetowego, który wykaże jakie elementy należy poprawić.

Nasz audyt zawiera najważniejsze elementy, które są istotne, aby strona zarabiała pieniądze:

  • audyt SEO pod wyszukiwarkę Google
  • audyt użyteczności strony dla użytkowników ( web usability )
  • poprawność wyświetlania strony zarówno na komputerach, tabletach i telefonach
  • sprawdzenie i wskazanie sposobu jak poprawić szybkość działania strony

Pozycjonowanie stron internetowych

Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google.

SEO, które prowadzimy dla naszych klientów jest bezpieczne, ponieważ działamy zgodnie z zaleceniami. Dzięki nam Twoja pozycja w google zdecydowanie wzrośnie.

Więcej o naszej usłudze pozycjonowania stron (SEO) może przeczytać tutaj.

Lokalny marketing firmy w internecie

To najprostszy rodzaj marketingu internetowego, a niestety najbardziej zaniedbany…

Większość lokalnych firm zleca stworzenie strony internetowej mało profesjonalnym firmom przez co właściciele firm zamiast czerpać zyski z strony www po kilku latach zlecają stworzenie nowej strony licząc, że coś się poprawi. W efekcie jedynymi osobami, które odwiedzają ich strony, są oni sami.

Gdy klient zgłasza się w sprawie stworzenie nowej strony, zawsze sprawdzamy czy ma to sens i czy jest to opłacalne. Czy nie lepiej jest te pieniądze wydać na pozyskanie nowych klientów, używając istniejącej strony.

Więcej o naszej usłudze pozycjonowania lokalnego może przeczytać tutaj.

Content marketing (marketing treści)

Content marketing to tworzenie wartościowych treści (contentu), a później jego dystrybucji, czyli marketingu. Content marketing może przyjmować różne formy: artykuły, zdjęcia, infografiki czy firmy. Wszystko to ma służyć budowania relacji z klientem i budowaniem marki. 

Warto wiedzieć, że “Content is King” – treść jest królem dla wyszukiwarki Google. Od wielu lat Google jasno komunikuje, że ich algorytm i kolejne jego następne wersję zmierzają do tego, aby promować tylko te strony, które dostarczają wartościowe treści. Warto zatem zadbać o ten często zaniedbywany element podczas tworzenia i rozbudowywania strony.

Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych SEM (Google AdWords)

Zajmujemy się kampaniami Google AdWords od wielu lat i wiemy jak efektywnie promować Twoją firmę.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i promuj się w internecie. Często jednak jest tak, że kampania Google AdWords jest zbyt kosztowna w danej branży. Dzięki nam dowiesz się, czy wydatek na ten kanał sprzedaży jest odpowiedni dla Ciebie.

Więcej o Kampanii linków sponsorowanych Google Ads (SEM AdWords).

Prowadzenie sprzedaży na Allegro

Powierz sprzedaż na Allegro profesjonalistom.

Większości naszym klientom proponujemy procent od zysków – możliwość rozliczania się od zysku, który wypracujemy dla Twojej firmy.

Zadzwoń i i porozmawiajmy o marketingu internetowym Twojej firmy

tel: 508 135 894

e-mail: kontakt@sysgreat.pl

Nasza agencja interaktywna zajmuje się marketingiem internetowym dla naszych klientów głównie w: Warszawa, Wołomin, Piaseczno, Legionowo, Pruszków, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Łomianki, Konstancin Jeziorna, Wyszków, Nieporęt, Jabłonna, Kobyłka, Wyszków.